Opinie
O festiwalu Drum Fest w 2015 Drukuj Email

Witam,
chciałbym serdecznie podziękować za zaproszenie mnie do udziału w pracach jury oceniającej postępy perkusistów podczas Young Drum Hero.
Ogromnym zaszczytem była również możliwość poprowadzenia mojego autorskiego wykładu, prezentacji utworów muzycznych oraz ćwiczeń przygotowujących perkusistów do pracy w studio.
Bardzo cieszy mnie ogromne zainteresowanie młodzieży obranym przeze mnie tematem w kontekście szybkiego rozwoju sztuki perkusyjnej i nowych wymogów podczas prac nagraniowych.
Festiwal uważam jak zwykle za bardzo udany.
Jestem wielkim fanem DRUMFESTU i zawsze będę Wam kibicował.
Z wyrazami szacunku.
Piotr Pniak

 

Dear Wojtek and All,

Many Thanks for having Thunder Duo at you amazing 24th Festiwal!!

We had a GREAT time!

Million Thanks again, and I hope to hear from You soon!!

Regards, Gabor Dornyei

 

 
od uczestników 2014 Drukuj Email

Jak co roku gratuluję wspaniałego i naprawdę WZORCOWO zorganizowanego festiwalu !!!
Do zobaczenia za rok !!!
Pozdrawiam serdecznie !!!
Arkadiusz Zakrzewski, Radomsko

 

Magia koncertów Drumfest polega na tym, że można odkryć bardzo interesujące zespoły, których do tej pory nie miało się przyjemności poznać.

Mąkiewicz Witold

 
opinie po festiwalu 2014 Drukuj Email

Pragniemy serdecznie podziękować za kolejne niesamowite doświadczenie jakim był występ na Drum Fest. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że na koncert zeszła się tak liczna publiczność i zarówno koncert jak i warsztaty okazały się sukcesem.

Bardzo cenimy sobie nasze relacje a ten pobyt w Polsce był dla nas doświadczeniem wielkiej wagi.

Mark Wood & Laura Kaye


Właśnie wróciłem z kolejnego fantastycznego Drum Festu w Opolu. Dziękuję Wojtkowi Laskowi za jego pasję , wszystkim uczestnikom międzynarodowych konkursów oraz za wspaniały koncert z udziałem Keiko Abe, Marka Forda, Paula Rennicka i Adama Davisa oraz orkiestry marszowej Uniwesytetu w Północnym Teksasie. Oraz wszystkim uczestnikom moich warsztatów talerzowych.

Anders Astrand


Keiko Abe i ja spędziłyśmy naprawdę wspaniałe dni w Opolu.

Bardzo doceniamy ciepłą gościnność od wszystkich na Drum Fest.

Z wyrazami wdzięczności.

Motoko


Drogi Wojtku,

Pragnę serdecznie podziękować Ci za Twoją życzliwość, gościnność oraz twój wielki profesjonalizm. Spędziłem wspaniale czas w Opolu i bardzo doceniam wydarzenie jakim jest Drum Fest, jego atmosferę oraz jakość.

Wszystko było idealne i świetne, oczywiście dzięki Tobie i ludziom, którzy dla Ciebie pracują.

Proszę pogratuluj im ode mnie i podziękuj. Zawsze byli pomocni, i sprawili, że nasz pobyt w Polsce był bardzo miły.

Opowiedziałem moim studentom jaki wspaniały jest Drum Fest i podzieliłem się z nimi wszystkimi dobrymi odczuciami dotyczącymi Drum Festu oraz konkursów perkusyjnych. Studenci chcą w przyszłym roku przyjechać na konkursy oraz zagrać podczas Drum Fest.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Frederic Macarez


To była ogromna przyjemność pracować z organizatorami Drum Festu. Mamy nadzieję, Że niedługo znowu się spotkamy. Dziękuję za profesjonalizm.

Gabriele Rapali – tour manager HBC Super Trio

 

 
Gość o festiwalu Drukuj Email

Drum Fest to super impreza, choć bez wielkiego rozgłosu. Organizator woli przeznaczać kasę na występy gwiazd światowego formatu - i chwała mu za to. A o jakości Drum Fest świadczy choćby to, że pomimo braku reklam impreza z roku na rok się rozrasta i zyskuje na popularności - również w światowym środowisku muzycznym.

Dzięki organizatorom za wytrwałość i konsekwencję - świetna robota, pełen szacun. Oby tak dalej ! Drum Fest to przykład świetnej imprezy bez komercyjnej skazy (dlatego jest super).
Gość: mag IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.13, 20:13 http://forum.gazeta.pl/forum/w,65,146975426,,Wielkie_gwiazdy_zjezdzaja_do_Opola_Kto_i_kiedy_.html
 
Opinie 2013 Drukuj Email

Wojtek,

Dziękuję Ci za Twoją ogromną energię, cudowną duszę oraz za Twoje piękne serce. Jestem szczęśliwa i zaszczycona, że mogłam być na Drum Fest.

Cindy Blackman Santana


Cześć Wojtek,

Chce jeszcze raz podziękować Ci za wszystko. To była ogromna przyjemność zagrać na Twoim Festiwalu ponownie. Mam nadzieję, że festiwal w tym roku okaże się dla Ciebie sukcesem. Masz również naprawdę zgrany zespół. Dbano o nas bardzo, dźwiękowcy byli fantastyczni, i generalnie spędziliśmy świetnie czas.

Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie,

Nick D'Virgilio


Pokój i miłość dla wszystkich!. Życie jest piękne.

Doug Wimbish


Wojtek, Dziękuję Ci za Twoją odwagę w szukaniu i odnajdywaniu wyjątkowych gatunków muzyki na świecie. Jesteś skarbem.

Vinx


Zawsze jest przyjemnością grać na Twoim festiwalu. Dziękuję za wsparcie oraz promowanie świetnej muzyki oraz różnych kultur.

Will Calhoun


Jeszcze raz dzięki za wszystko. Cieszę się, że tu jestem.

Pat Mastelotto


Dzięki za idealne przedstawienie Polski, jedzenie, ludzie, pasja. Czekam do następnego spotkania. Wszystkiego najlepszego,

Matt Starr


Wojtek,

Dziękuję za wszystko mój przyjacielu. Jesteś „bogiem” wśród śmiertelników. Wszystkiego najlepszego.

Michael Devin


Drogi Wojtku,

Nie potrafimy wyrazić słowami naszej wdzięczności za tak niesamowite doświadczenie jakim jest Drum Fest. Jesteś prawdziwym wizjonerem, mój przyjacielu, a my ciągle jesteśmy podekscytowani energią oraz wrażeniami z naszego występu ze wspaniałą Orkiestrą Filharmonii Opolskiej. Proszę przekaż nasze wyrazy wdzięczności całemu zespołowi, zademonstrowali ogromny profesjonalizm oraz gościnność w każdym stopniu.

Ogromnie wierzymy, że zaprosisz nas znowu na przyszłoroczną edycję Drum Fest, oraz cieszę się na myśl możliwości współpracy.

„ Co za tydzień...co za doświadczenie... Najwspanialszy moment mojego życia... po naszej ostatniej próbie przed koncertem, kiedy orkiestra i mój zespół skończyli grać moją muzykę, zobaczyli mnie z twarzą ukryta w dłoniach, trząsłem się...Muzycy nie wiedzieli co się stało...czy byłem zawiedziony ich występem? Czy nie byłem zadowolony? Popatrzyłem na nich wszystkich wtedy a łzy płynęły mi po policzkach. Nigdy wcześniej nie słyszałem mojej muzyki brzmiącej tak pięknie i magicznie. Byłem tak owładnięty, nigdy nie zapomnę tej chwili mojego życia. Grali z taką pasją oraz emocjami..dar od Boga. Nie znając języka, moc muzyki, była niebem zesłanym w nasze instrumenty”

Mark Wood


Chcę tylko powiedzieć dzięki za wszystko w zeszłym tygodniu! Było bardzo miło Cię poznać. Jestem pewien, że mogę śmiało mówić w imieniu pozostałych, że naprawdę doceniamy jak bardzo się starałaś bas ugościć. Przekaż proszę moje uznania dla Wojtka. Mam nadzieję, że ponownie się zobaczymy niedługo.

Wszystkiego najlepszego,

Randy McStine


Wojtek, Wielkie dzięki

Jose Torres


Wojtek, Dzięki za wszystko. Rock on!!! Oby tak dalej


Wojtek, Dzięki za wszystko stary, sprawiłeś, że to się dzieje! Nie mogę się doczekać następnej wizyty. Niech Cię Bóg Błogosławi …

 
Opolska Marka 2012 - informacja Drukuj Email

 
Gratulacje poseł Danuty Jazłowieckiej Drukuj Email

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

Nowości

Fundacja DRUMFEST

Partnerzy

  

 

 

Partnerzy

roland-td1.jpg
mapex.png
umo.jpg
ministerstwo.jpg
filharmonia_opolska.jpg
psm.jpg
chck.jpg
chorzow170.jpg
powiatopolski.jpg
konsulat_niemiec.jpg
wegry.jpg
flandria.jpg
opolskie.jpg
slaskie.jpg
cea.jpg
Horizontal SlideShow Module v1.8 by JT.

Facebook Like Box

.

Patroni medialni


 

 

 

Nagrody

opolska marka 2012-1.jpg