Opinie
Opinie muzyków Chester Thompson Drukuj Email

 

Jestem wdzięczny za zaproszenie do udziału w Festiwalu Perkusyjnym w Opolu. Wszystko było bardzo dobrze przygotowane i zorganizowane. Przeżyłem w Polsce wspaniałe chwile i mam nadzieję, że wrócę tu ponownie.Chester Thompson (Genesis, Weather Report, Frank Zappa)

 
Opinie muzyków Nick D'Virgilio Drukuj Email

Na początku października 2008 przeżyłem 5 fantastycznych dni w Polsce, dokładnie w Opolu. Miałem zaszczyt występować podczas XVII Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego. Był to jeden z najlepiej zorganizowanych festiwali w jakim kiedykolwiek brałem udział. Wojtek i wszyscy zaangażowani w organizację tej imprezy naprawdę świetnie się spisali. Nie znam tak unikatowego festiwalu nigdzie w świecie. W trzech różnych miastach odbywały się koncerty i warsztaty w różnym czasie ,z różnorodnym sprzętem nagłośnieniowym rozstawianym dla wielu różnych wykonawców dostosowując się do ich własnych ustawień i przyzwyczajeń. Jeśli były jakikolwiek błędy organizacyjne, to były niezauważalne. Zagrałem trzy koncerty w trzech różnych misatach i wszystkie były doskonałe pod względem przygotowania i nagłośnienia. Wszystkie osoby pracujące podczas tych występów były również wspaniałe. Bardzo miło mnie przyjęli, mogłem rozmawiać, przesiadywać i grać z profesjonalnymi muzykami godzinami, pomimo, że spotkałem ich po raz pierwszy w życiu. Najwspanialszym doświadczeniem było poznanie wielu fantastycznych ludzi, których w życiu nie miałbym okazji spotkać gdybym nie przyjechał na tą imprezę. Więc chciałbym bardzo podziękować Wojtkowi i wszystkim jego współpracownikom z firmy Ragtime. Będę bardzo miło wspominał czas spędzony z wami.

 

Nick D'Virgilio

 
Opinie muzyków Virgil Donati Drukuj Email

To jest zawsze mój ulubiony festiwal! Jeszcze raz dziękuję za waszą życzliwość

 

Virgil Donati

 
Opinie muzyków Tony Levin Drukuj Email

Chciałbym podziękować organizatorom Festiwalu Perkusyjnego w Opolu za zaproszenie mnie do Polski na koncerty razem z moim nowym zespołem - Stick Men. Profesjonalizm, organizacja i ogromne zaangażowanie wszystkich podczas tej imprezy wywarły ma mnie bardzo pozytywne wrażenie. Świetna załoga techniczna pozwoliła nam na wykonanie najlepszego show. Publiczność była równie fantastyczna. W Opolu spędziliśmy niezapomniany tydzień i chcielibyśmy tam jak najszybciej wrócić.

Tony Levin (Pink Floyd, Yes, Peter Gabriel)

 
Opinie muzyków Terry Bozzio Drukuj Email

W Opolu spędziłem wspaniałe chwile i mam nadzieję, że będę mógł niedługo do was wrócić!

 

Terry Bozzio (UK, Duran Duran)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 4

Nowości

Fundacja DRUMFEST

Partnerzy

  

 

 

Partnerzy

roland-td1.jpg
mapex.png
umo.jpg
ministerstwo.jpg
filharmonia_opolska.jpg
psm.jpg
chck.jpg
chorzow170.jpg
powiatopolski.jpg
konsulat_niemiec.jpg
wegry.jpg
flandria.jpg
opolskie.jpg
slaskie.jpg
cea.jpg
Horizontal SlideShow Module v1.8 by JT.

Facebook Like Box

.

Patroni medialni


 

 

 

Nagrody

statuetka m.jpg