Młode Opole
Werdykt Turnieju Zespołów - Młode Opole 2015 Drukuj Email

Jury w składzie: Wojciech Cieślak, Marek Kapłon oraz Edward Spyrka po przesłuchaniu 13 zespołów postanowiło przyznać główną nagrodę w postaci sesji nagraniowej w Studiu Radia Opole zespołowi Space Duo oraz duetowi Marzena Rakowska i Agnieszka Smaruń.Ponadto postanowiło wyróżnić Wiktorię Grudniok z zespołu Scoti Caam oraz Allegro Duo - Dominikę i Kingę Richter.

Gratulujemy !!!

 
Harmonogram przeglądu 2015 Drukuj Email

 
Lista zakwalifikowanych do Turnieju Zespołów w 2015 Drukuj Email

Zespoły zakwalifikowane do finału:

1 RAGTIME ze Zdzieszowic
2 NADZIEJA z Kup
3 CZTERTY ŻYWIOŁY z Dobrzenia Wielkiego
4 LEMON ACID ze Strzelec Opolskich
5 LOSS OF GRAY z Pokoju
6 COMMA SEVEN
7 OKSYMORON z Opola
8 SCOTI CAAM z Niemodlina
9 COLOURFUL VOICES z Opola
10 NOTHING TO HEAR z Opola
11 DELTA JEST UJEMNA z Kluczborka
12 ALLEGRE DUO
13 SPACE
14 Marzena Rakowska i Agnieszka Smaruń z Zawadzkiego
15 THE GAIN z Zawadzkiego
Zespoły wystąpią 12 czerwca 2015 (piątek) UWAGA ZMIANA GODZINY od godz. 12:00 na scenie na placu Wolności obok Miejskiej Biblioteki Publicznej i Grabówki w kolejności zgodnie z powyższą listą i zaprezentują po 2 zgłoszone utwory.
 
Lista zakwalifikowanych do Konkursu Wokalnego Drukuj Email
  Szkoła Podstawowa I – III
lp. Klasa / wiek imię nazwisko Piosenka 1. miasto
1 kl.II Martyna Rupowska Bo mój znaczek mówi tak
Opole
2 kl II Aleksandra Urbańska Piosenka Drewnianych Lalek Byczyna
3 kl III Karolina Nowak Koci wesoły świat Ozimek
4 kl II Pola Plamitzer Kolorowy Wiatr Opole
5 kl. III Agata Łannik Marzenia się spełniają Kędzierzyn-Koźle
6 kl III Iga Dziadkiewicz Był sobie strach Opole
7 kl II Amelia Marek Piosenka dla małego Stasia Komprachcice
8 kl III Marta Surmacz Odpuść sobie wrzuć na luz Chmielowice
9 kl III Kinga Dolipska Piosenka uwerturowa Wawelno
10 kl II Patrycja Seredyka Straszny strach Dąbrowa
11 kl II Dominika Taboł Kolorowe Obrazki Dąbrowa
12 kl. III Natalia Asman  Drzwi do kariery
Odrowąż
  Szkoła Podstawowa IV-VI
1 kl VI Julia Telęga Szybko Ozimek
2 kl VI Karolina Gabriel Będzie tak jak jest Polska Nowa Wieś
3 kl IV Oliwia Baron Piosenka Uwerturowa Komprachcice
4 kl IV Wiktoria Ryczaj Lustro Opole
5 kl IV Jakub Heinisz Los Andes Kordiliera Polska Nowa Wieś
6 kl VI Natalia Krawczyk Ja wysiadam Dobrzeń Wielki
  Gimnazjum
1 kl I Zuzanna Nossol Raz Dwa Trzy Brożec
2 kl II Natalia Dyrda Brzydcy Paczków
3 kl III Nicole Skowron A w parkach jesień Ozimek
4 kl II Julia Pogorzelska Esencjonalna Knieja
5 kl II Jan Posor Zielono Mi Chmielowice
6 kl II Aleksandra Wilk Dzień za dniem Opole
7 kl II Filip Sterniuk Dni których jeszcze nie znamy Dobrzeń Wielki
8 kl I Julia Zalewska Znak
Gwoździce
9 kl II Alicja Iskra Strumień Steblów
10 kl I Kamil Janoszek Między ciszą a ciszą Domecko
11 kl I Julia Chrobok Kocham cały świat Krapkowice
12 kl II Paulina Kwiczala Wszystko co złe omija mnie Makowice
13 kl III Piotr Paluch Nie dokazuj Opole
  Szkoła Ponadgimnazjalna
1 kl I Marta Pawlak Byłam Różą Tarnów Grodkowski
2 kl I Karolina Witek Warszawa – T Love Krapkowice
3 kl I Weronika Dulnik Szklane Domy Ozimek
4 kl II Kamila Bilewicz Ta Pani w zielonym Paczków
5 kl III Kinga Trojanowska Panie który jesteś Sierpc
6 kl III Angelika Zaworka Bez Ciebie Jesień Prószków
7 kl I Szymon Butor Prosta Piosenka Poluzjanci Paczków
8 kl II Dominik Rossa Przyjaciel utwór autorski Kędzierzyn-Koźle
9 kl II Łukasz Dambiec Czerwony jak Cegła Dżem Jemielnica
10 kl III Marzena Rakowska Miód Natalii Przybysz Zawadzkie
11 kl II Weronika Czech Jeszcze w zielone gromy Kamień Śląski
  20 – 25 lat
1 22 lata Justyna Gębicka Kabaret Dąbrowa Górnicza
2 24 lata Monika Markowska Portugalczyk Oława
3 22 lata Agata Kołodziejczyk Moknie w deszczu diabeł Ozimek
4 21 lat Dominika Boczula Uratuj mnie, uratuj siebie Opole
5 21 lat Zuzanna Wrona Wierzę w lepszy świat Opole
6 23 lata Robert Klimek Pejzaż Opole
7 22 lata Natalia Rygiel Znak Prudnik
8 20 lat Martyna Druszcz Świat się pomylił Opole
9 21 lat Marta Nowak Pustynia Świercze
10 21 lat Fabian Kowolik Wyprzedzić Przeznaczenie Główczyce
11 25 lat Marcin Makulski Zamigotał Świat Warszawa

 

Finał konkursu wokalnego odbędzie się 13 czerwca 2015 r. od godz. 10:00 na scenie na placu Wolności obok Miejskiej Biblioteki Publicznej i Grabówki. Uczestnicy wykonują po 1 piosence. Druga piosenka na życzenie jury. Kolejność prezentacji zgodnie z powyższą listą.
Osoby, które nie dostarczyły podkładów prosimy o dostarczenie mailowo lub osobiście do dnia 29 maja 2015r.

 
Zgłoszenia do VII Przeglądu MŁODE OPOLE Drukuj Email

Do Konkursu Wokalnego zgłosiło się łącznie 91 kandydatów, w tym

kl. I - III - 16 zgłoszeń

kl. IV-VI - 19 zgłoszeń

Gimnazjum - 24 zgłoszeń

Szkoła ponadgimnazjalna - 16 zgłoszeń

osoby w wieku 20-25 lat - 16 zgłoszeń

 

Do Turnieju Zespołów zgłosiło się w sumie 15 zespołów.

 
Jury w 2015 r. Drukuj Email

W jury Konkursu Wokalnego zasiądą:

Anna Panas-Krasnodębska

Jarosław Wasik

 

Natomiast podczas Turnieju Zespołów zmagania zespołów oceniać będą:

Edward Spyrka

Wojciech "Amores" Cieślak

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4

Nowości

Fundacja DRUMFEST

Partnerzy

  

 

 

Partnerzy

roland-td1.jpg
mapex.png
umo.jpg
ministerstwo.jpg
filharmonia_opolska.jpg
psm.jpg
chck.jpg
chorzow170.jpg
powiatopolski.jpg
konsulat_niemiec.jpg
wegry.jpg
flandria.jpg
opolskie.jpg
slaskie.jpg
cea.jpg
Horizontal SlideShow Module v1.8 by JT.

Facebook Like Box

.

Patroni medialni


 

 

 

Nagrody

zlota spinka 200 pix.jpg