Konkurs Zestawowy
Wyniki Konkursu Gry Na Zestawie Perkusyjnym 2014 Drukuj Email

Wyniki XI Ogólnopolskiego Konkursu Gry Na Zestawie Perkusyjnym - Young Drum Hero - 2014

 

Grand Prix i Tama Silverstar dla Krystiana Bartusika (18 lat) z Rzeszowa

Kategoria do lat 18:
1. Milosz Berdzik - Byzance Vintage Sand Set
2. Grzegorz Chwaliński – Meinl Artisan Cajon
3. Natalia Krząkała - Meinl Classics Custom Dark ride 20”

Wyróżnienie - Wiktor Palik – Meinl pokrowiec na talerze

W grupie 18-25:
1. Jeremiasz Baum - Iron Cobra Power Glide
2. Dawid Motyl – werbel Tama S.L.P. Vintage Steel
3. Jacek Gut– zestaw Meinl Classics

Wyróżnienie - Mateusz Gruszkowski – metronom Tama Rhythm Watch

 
Werdykt X Ogólnopolskiego Konkursu Gry na Zestawie Perkusyjnym 2013 Drukuj Email

Wyniki X Ogólnopolskiego Konkursu Gry na Zestawie Perkusyjnym 2013

 

W dniu 16 listopada 2013 odbył się X Ogólnopolski Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym w ramach XXII Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego DRUM FEST

Komisja w składzie:

dr Dariusz Kaliszuk

dr Piotr Pniak

Marek Kapłon

zadecydowała o następującym podziale nagród:

 

W grupie młodszej:

I miejsce zajął Miłosz Berdzik z Katowic

II miejsce zajął Jeremiasz Baum z Obornik

III miejsce ex equo zajęli: Natalia Krząkała z Mikołowa oraz Wiktor Palik z Babic

 

W grupie starszej:

I miejsca - nie przyznano

II miejsce ex equo zajęli: Rafał Dutkiewicz z Warszawy i Jacek Gut z Mysłowic

III miejsce ex equo zajęli: Bartłomiej Pająk z Wojnicza, Damian Pławecki z Krakowa i Mateusz Zawadzki ze Żnina

 

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, ponadto każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek.

Gratulujemy!!!

 
wyniki konkursu zestawowego 2012 Drukuj Email

Wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Gry na Zestawie Perkusyjnym - 2012

 

Po wysłuchaniu wszystkich finalistów konkursu, jury w składzie:

Mike Terrana – przewodniczący komisji,

Anthony Crawford – członek komisji,

Marek Kapłon – sekretarz

 

zadecydowało o następującym podziale nagród:

 

W grupie młodszej:

 

I miejsce – Motyl Dawid

II miejsce – Deręgowski Wojciech

III miejsce – Blandzi Igor

wyróżnienie – Jakubowska Wiktoria

 

W grupie starszej:

 

I miejsce – Modrzejewski Mateusz

II miejsce – Bocek Michał

III miejsce – Mysłek Radosław

wyróżnienie – Gamracy Bartek

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3

Nowości

Fundacja DRUMFEST

Partnerzy

  

 

 

Partnerzy

roland-td1.jpg
mapex.png
umo.jpg
ministerstwo.jpg
filharmonia_opolska.jpg
psm.jpg
chck.jpg
chorzow170.jpg
powiatopolski.jpg
konsulat_niemiec.jpg
wegry.jpg
flandria.jpg
opolskie.jpg
slaskie.jpg
cea.jpg
Horizontal SlideShow Module v1.8 by JT.

Facebook Like Box

.

Patroni medialni


 

 

 

Nagrody

nagroda certyfikat mm.jpg